Loading...
  Loading...
  تبلیغ سربرگ

  آهنگ Theme From Schindlers List جان ویلیامز

  Schindlers List

  فهرست شیندلر بدون شک یکی از برترین و تاثیرگذارترین فیلم‌های تاریخ سینماست و موسیقی نقش بسیار مهمی را در آن ایفا می‌کند. موسیقی این فیلم یکی از آن همکاری‌های ماندگار اسپیلبرگ و ویلیامز است. موسیقی متن ساخته‌ی جان ویلیامز بزرگ است.موسیقی این فیلم موفق به کسب جایزه‌ی بهترین موسیقی فیلم در جشنواره‌های اسکار، بفتا و گرمی شده‌ است.

  John Towner Williams
  جان ویلیامز صفحه هنرمند
  جان تاونر ویلیامز زاده 8 فوریه 1932 آهنگساز ، رهبر موسیقی و نوازنده پیانو آمریکایی است.او در طول هفت دهه فعالیت حرفه‌ای خود برخی از محبوب‌ترین ، شناخته‌شده‌ترین و تحسین‌شده‌ترین موسیقی فیلم‌های تاریخ سینما را ساخته‌است. ما نمی‌توانید فقط یک موسیقی نمادین جان ویلیامز را نام ببرید.اگر بخواهیم دقیق‌تر بگوییم…

  موسیقی تم فهرست شیندلر با عنوان Theme From Schindlers List یکی از مشهورترین و شناخته‌شده‌ترین آثار موسیقی فیلم است ، اما این مورد که را کنار بگذاریم، موسیقی تم فهرست شیندلر یکی از غم‌ناک‌ترین موسیقی‌های تمام تاریخ است ، کافیست در حال و هوای خوبی نباشید یا آدمی احساسی باشید و به این قطعه گوش کنید ، آن وقت است اشک که از چشمان شما جاری خواهد شد. شاید آن کلیپ مشهور در اینستاگرام یا یوتیوب از اجرای این قطعه توسط ارکستر سمفونی هلند را دیده باشید که نوازنده‌ی خانم که بعد از مدت‌ها بیماری دوباره در ارکستر می‌نوازد چطور در حین اجرای این آهنگ بغضش می‌ترکد.

  نویسنده
  احسان نوری
  لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد.

  نظر خود را بنویسید