Loading...
  Loading...

  مصطفی راغب

  Mustafa Ragheb

  مصطفی راغب ( با نام هنری راغب ) در سال 1368 در تهران متولد شده است.خواننده جوان و خوش صدای پاپ ایرانی بزرگ شده شهر تاریخی یزد می باشد.از 6 سالگی با خوانندگی و نقاشی و بازیگری وارد دنیای هنر شد.راغب در جشنواره های مختلفی موفق به کسب بیش از بیست عنوان برتر در زمینه های مختلف شده است.

  راغب در ابتدا با قرائت کلام وحی و با توجه به تسلط بر مقام های موسیقی عرب و ایرانی توانست ضمن کسب رتبه های متعدد کشوری در زمینه های قرائت نظر اساتید خود را جلب نماید.این خواننده جوان که خود مدرس آواز ایرانی می باشد فعالیت رسمی خوانندگی خود را از سال 1385 آغاز نموده وی تاکنون آهنگ هایی مانند همینه عشق ، چشم های تو ، صدای باران ، نرو ، شب یلدا و… را منتشر کرده است.آثار راغب با همکاری هنرمندانی چون علی قمصری ، فرید سعادتمند ، عبدالجبار کاکائی ، بابک بابائی و… تولید شده است.

  وی تاکنون جوایز و رتبه های قابل قبولی را در جشنواره های موسیقی کسب کرده که از جمله رتبه اول آواز در جشنواره موسیقی جوان یزد و برترین خواننده ی گروه نوازی و رتبه ی اول مناجات خوانی در جشنواره دانشجویی در لرستان و کسب رتبه ی برتر چاووشی خوانی در جشنواره بین المللی رضوی در سه سال متوالی 91 الی 93 و همچنین کسب رتبه ی اول به همراه گروه هم خوانی ثقلین درجشنواره‌ی کشوری کانون مساجد شمال کشور ، رتبه ی اول گروه هم خوانی در جشنواره عترت دانشجویی لرستان ، کسب رتبه های اول تا سوم قرائت قرآن و اذان در سال های متوالی دوران تحصیلی و کسب رتبه دوم در مسابقات نقاشی رنگ و روغن و… را میتوان اشاره کرد.

  موسیقی

  تاکنون برای مصطفی راغب موسیقی ثبت نشده است

  پادکست

  تاکنون برای مصطفی راغب پادکست ثبت نشده است

  آلبوم

  نویسنده
  احسان نوری
  لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد.

  نظر خود را بنویسید